لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه غرب تهران ,لوله کشی در تمام نقاط غرب تهران، باز کردن لوله فاضلاب و رفع انواع گرفتگی چاه توالت،حتی روزهای تعطیل تخلیه چاه غرب تهران توسط ماشین های ساکشن و مکنده(بزرگ و کوچک)

استفاده از دستگاه لوله بازکنی قوی و تراکم هوا و پمپ باد برای گرفتگی های سخت و اسان مثل گرفتگی توالت فرنگی برای لوله بازکنی در غرب تهران و تخلیه چاه غرب تهران تعمیرات کلی و جزئی لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان در غرب تهران ,صادقیه,پونک,سعادت اباد,اشرفی اصفهانی,شهران,جنت اباد انشعاب فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری رفع بوی بد فاضلاب و بوی گند سرویسهای بهداشتی در غرب تهران تعمیر،نصب و سرویس توالت فرنگی و ایرانی،باز کردن گرفتگی (لوله بازکن) باز کردن لوله فاضلاب و لوله بازکنی در غرب تهران لوله بازکنی و رفع نم و رطوبت ، از بین بردن چکه در غرب تهران کلیه امور بنایی تشخیص ترکیدگی لوله در غرب تهران دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی تعمیر و سرویس موتورخانه و پکیج در غرب تهران تعمیر پمپ آب خانگی در غرب تهرانتخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران

تخلیه چاه غرب تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران

دلایل حفر چاه فاضلاب در غرب تهران

احداث ساختمان جدید که با توجه به نوع ساختمان باید عملیات حفر چاه فاضلاب در غرب تهران مناسب انجام شود. به مرور زمان چاه قدیمی کارایی و عدم توانایی در جذب آب ورودی و پر شدن بصورت متناوب و عدم تاثیر تخلیه چاه بر کارایی چاه.کافی نبودن یک چاه برای ساختمان و نیاز به احداث چاه دیگر.وجود خطر ریزش چاه کهنه، که در این مواقع نیز باید چاه کهنه کاملا پر شده و چاه جدیدی در قسمت دیگری حفر شود.

تاثیر نوع خاک بر حفر چاه فاضلاب در غرب تهران

خاک رسی: این نوع خاک خاصیت جذب خیلی کمی دارد و آب را در خود نگه می دارد (مانند پنبه).

خاک شنی: این نوع خاک جذب آب بسیار بالایی دارد و آب در آن به راحتی نفوذ کرده و به پایین منتقل می شود.

خاک ماسه ای (ماسه بادی) : جذب آب در این نوع خاک ضعیف بوده و بعد از جذب مقدار کمی آب، خاک اشباع می شود.عمق چاه به خاک و موقعیت محلی منطقه بستگی دارد.

تاریخچه

تهران شهری با گوناگونی گروه‌های قومی است اما جمعیت خارجی آن کم است. به عنوان بزرگ‌ترین شهر فارسی‌زبان جهان، اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند و بیشتر مردم این شهر رسماً مسلمان و شیعهٔ دوازده‌امامی هستند. دیگر جوامع مذهبی در تهران شامل بهائیان، زرتشتیان، مسیحیان و یهودیان می‌شود.

پیشینهٔ زندگی در تهران به دوران نوسنگی برمی‌گردد و کاوش‌های باستان‌شناسی صورت‌گرفته در تهران، منجر به کشف اسکلت‌های ۷۰۰۰ سالهٔ انسان و ابزارهای سنگی شده‌است. در اوایل سدهٔ هفتم، با ویرانی شهر ری و مهاجرت مردم آن به تهران، دانش تجارت، ساخت‌وساز و شهروندی مردم ری به تهران انتقال یافت و باعث پیشرفت آن شد. در دوران صفوی بسیار بر اهمیت تهران افزوده شد اما سرچشمهٔ شکوفایی و پیشرفت این شهر، به پایتختی آن برمی‌گردد. آقامحمدخان قاجار، بنیان‌گذار دودمان قاجار که پس از بارها تلاش برای تصرف تهران، بالاخره موفق به انجام این کار شده بود، در نوروز سال ۱۱۶۵، پس از سال‌ها جنگ با خاندان زند و مدعیان پادشاهی، تهران را پایتخت خواند.

محله ها و مناطق غرب تهران ، بر اساس نام آنها :

پونک ، جنت آباد ، گیشا ، تهرانسر ، آریاشهر ، طرشت ، شهران ، چیتگر ، فردوس ، شهر زیبا ، آزادی ، ستارخان ، شهرک آپادانا ، حصارک ، کن ، شهرک اکباتان .

تخلیه چاه غرب تهران و حفاری چاه

تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران

در زمینهای غیر ماسه ای، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، چاه در زمانی مشخص پر می شود و تخلیه مکرر چاه دیگر اثر مطلوبی ندارد.
در زمینهای شنی، خطر پرشدن چاه فاضلاب به مراتب کمتر از زمینهای خاکی است. علت پرشدن این گونه چاه ها قوام و ضماری است که از فضولات، کف صابون و چربی ها بر جداره دیواره چاه نشست می کنند و سبب عدم مکش آب می شوند.

تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران

محل حفر چاه فاضلاب در غرب تهران
اولین گام در حفر چاه فاضلاب در غرب تهران، مشخص کردن مکان مناسب حفاری است که باید توسط یک کارشناس با توجه به شرایط ساختمان مشخص شود. حفر چاه فاضلاب در غرب تهران مناسب برای ساختمان نیاز به تخصص خاصی دارد که هر فرد عادی قادر به انجام آن نمی باشد. محل حفر چاه باید جایی باشد كه رفت و آمد كمتر در آنجا انجام شود. همانند زیر پله‌ها، حیاط خلوتها و غیره، در ضمن چاه باید به لوله ‌های فاضلاب عمودی نزدیك باشد تا حتی‌ الامکان از لوله‌كشی فاضلاب به صورت افقی جلوگیری شود چون خطر مسدود شدن لوله‌های افقی بیشتر است.

تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران

اگر که مجبور باشیم چاه را در محل های پر رفت و آمد همانند راهروها یا كف آشپزخانه و یا پذیرایی حفره کنیم، باید پس از طوقه‌چینی روی آن را بوسیله یك دال بتنی بپوشانیم.اجرای این دال بتنی كه هزینه زیادی هم ندارد در صورت ریزش كردن طوقه چاه مانع سقوط افراد به درون آن میشود.

اگر که در محلی آب آشامیدنی ساكنین ساختمان از چاه آب تامین می شود چاه فاضلاب و چاه آب باید به اندازه كافی از یکدیگر دور باشند ( در حدود 30 متر ) چون در غیر این صورت چاه آب بوسیله باكتری ‌‌های موجود در فاضلاب آلوده خواهد شد.

تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران – تخلیه چاه غرب تهران

پس از تعیین محل حفاری چاه فاضلاب، باید نوع چاه مناسب برای دفع فاضلاب انتخاب شود. انتخاب نوع چاه فاضلاب بستگی به جنس خاک، نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه ی مورد نظر دارد.

حفاری چاه فاضلاب

لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهرانتخلیه چاه غرب تهران

 

دسته :

تخلیه چاه

برچسب ها :

تاریخ : دسامبر 1, 2017 ساعت : 6:41 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *