لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه سه نظام تخلیه چاه و لایروبی جداره های لوله های فاضلاب و چاه از مهم ترین اقدامات و بزرگ ترین مشکلات ساکنین ساختمان ها می باشد.

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه

در صورت مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب باید در اسرع وقت با سرویسکاران ماهر و با تجربه ما جهت رفع گرفتگی لوله اقدام نمایید.

لوله بازکنی با دستگاه فرآیندی است که در نتیجه ی گرفتگی لوله ها به آن احتیاج پیدا می کنید و در ان با انجام عملیاتی گرفتگی لوله را برطرف می کنید. گرفتگی لوله ها ممکن است در نتیجه ی گیر کردن اضافات مواد غذایی ، تفاله چای ، تکه های نان ، روغن و غیره در لوله های ظرفشویی آشپزخانه و یا گیر کردن موهای اصاح شده ی بدن ، دستمال ، گیر کردن اجسام ساخت مثل تیغ و غیره در لوله های حمام و یا سایر لوله ها رخ دهد.از مهم ترین نشانه ها و آثار گرفتگی لوله ها می توان به جمع شدن آب در سینک ظرفشویی ، سرویس بهداشتی ، وان و غیره شود از دیگر آثار گرفتگی لوله به وجود آمدن بوی بسیار نامطبوع در محیط منزل خود و همسایگان و همچنین افزایش فشار بر لوله ها می باشد که می تواند منجر به بروز نشتی و شکستگی در لوله ها شود گرفتگی لوله ها به هر علتی که باشد اگر به موقع رفع نشود می تواند منجر به وارد آمدن آسیب به تاسیسات لوله کشی شود و هزینه ها و زمان تعمیر و برطرف کردن مشکل را افزایش دهدبنابر این توصیه می شود در سریع ترین زمان نسبت به رفع گرفتگی لوله ( و یا لوله بازکنی با دستگاه توسط متخصصان ) اقدام فرمایید.

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه مدرن وآلمانی

لوله بازکنی با فنر مخصوص

بازکردن انواع لوله های فاضلاب از جمله لوله چدنی و سیمانی با دستگاه سه نظام

باز کردن کفشور لوله حمام و دستشویی با فنر فولادی

بازکردن لوله سینک ظرفشویی

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه تراکم هوا

علت های اکثر گرفتگی لوله بازکنی با دستگاه و کف شور طوری دهانه کف شور برای جلوگیری از افتادن اشغال داخل سیفون می باشد. اگر چاه فاضلاب خانه و یا شرکت شما مشکل زود پر شدن پیدا کرده بهتر است بدانید که به مرور زمان لجن و چربی و یا مواد شوینده که داخل چاه می شود چشمه و روزنه های چاه را مسدود و یا اشغال کرده و راه نفوذ فاضلاب را می بندد در این صورت هم ما چاه بازکنی استفاده میکنیم.

بیشترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب توالت یا آشپزخانه یا لوله فاضلاب لباسشویی به این مربوط میشود که روغن وغذای ته مانده ظروف وکولک لباس که وارد لوله میشود در داخل لوله فاظلاب ته نشین شده وبه مرور زمان روی هم انباشته می شود ولوله شروع به بستن روسوب می نمایید و مسیرآب لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر می شود  و در این هنگام از لوله بازکنی با فنر استفاده می کنیم. برای جلو گیری از این مشکل بهتر است که هر سال یک بار لوله فاضلاب فنر زده و مسیر لوله شستشو داده شود.

لوله بازکنی با دستگاه و نحوه کار

در صورت مشاهده گرفتگی های مکرر در لوله های فاضلاب راه های زیادی برای باز کردن لوله وجود دارد. یکی از بهترین روش ها باز کردن لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه های سه نظام فنر لوله بازکنی است. فنر لوله بازکنی که به آن فنر لوله بازکن گفته می شود دستگاهی است که گرفتگی لوله ها را با فنری بلند و یک موتور الکترو مغناطیسی باز می کند. این دستگاه پر قدرت توانایی باز کردن هر نوع گرفتگی های سخت لوله فاضلاب را دارد و بسیاری از شرکت های بزرگ تاسیسات فنی و لوله بازکن های حرفه ای از این دستگاه استفاده می کنند. کیفیت و قدرت بالای دستگاه لوله بازکنی باعث شده اکثر شرکتهای فعال در این زمینه برای خود یک دستگاه ژنراتور المانی لوله بازکنی داشته باشند.

مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب درست از زمانی پای خود را به ساختمان ها گذاشتند که لوله های فاضلاب ایجاد شدند. اکنون بسیاری از خانه ها مشکل گرفتگی لوله فاضلاب از جمله فاضلاب سینک ظرفشویی، فاضلاب حمام، فاضلاب توالت و سرویس بهداشتی، فاضلاب پارکینگ و … که همه اینها را می توان با استفاده از فنر برقی باز کرد. افزایش مشکلات گرفتگی لوله باعث شده که شرکت های خدمات فنی و لوله بازکنی متعددی در شهرها ایجاد شود تا مشکلات موجود در لوله های فاضلاب را رفع نمایند.

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : ژوئن 26, 2020 ساعت : 5:09 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama