لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی بدون استفاده از مواد شیمیایی

لوله بازکنی بدون استفاده از مواد شیمیایی

لوله بازکنی

لوله بازکنی

همه می دانیم که گرفتگی لوله فاضلاب یک معضل جدی برای خانم های خانه است . گرفتگی لوله ها علاوه بر کثیف کردن سینک، بوی نامطبوعی نیز ایجاد می کند.

به نوشته «CNN» اغلب مردم بلافاصله به استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکنی روی می آورند ، ما توصیه می کنیم، از مواد شیمیایی استفاده نکنید.

زیرا در صورت مصرف نادرست ، مواد شیمیایی مانند هیدروکسیدسدیم، این گونه مواد می تواند ناراحتی تنفسی را تشدید کند و در صورتی که استنشاق شود، می تواند حالت استفراغ و ناراحتی معده در کودکان ایجاد کند. بنابراین این مواد را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

خدمات فنی ایرانیان(خانه پاک ) در این مطلب به جای مواد شیمیایی از لوله بازکنی مواد طبیعی نام می بریم که در موارد گرفتگی لوله فاضلاب می توانید استفاده کنید.*ابتدا، یک کتری آب جوش در لوله بریزید.*از سیم انعطاف پذیری، استفاده کنید و آن را تا آن جا که می شود در داخل لوله فرو کنید.*سیم را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا موادی را که گرفتگی ایجاد کرده از دیواره لوله جدا کنید.

لوله بازکنی بدون استفاده از مواد شیمیایی

*نصف لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه را در لوله بازکنی فاضلاب بریزید و فوری دهانه فاضلاب را ببندید. اثر جوش شیرین و سرکه هر نوع ماده ای را که باعث گرفتگی لوله شده از بین می برد.*دو کتری آب جوش پشت سر هم در فاضلاب بریزید و با سیم لوله را تمیز کنید و مطمئن شوید که مشکل رفع شده است.*سپس برای اطمینان از باز شدن لوله ها هفته ای یک بار آب جوش در لوله بریزید. این عمل باعث می شود، هر نوع ماده ای مانند صابون، مو، ناخن و…قبل از ایجاد مشکل با آب شسته شود.

منبع : روزنامه خراسان

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : ژانویه 24, 2016 ساعت : 12:09 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *