لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران

شرکت خدمات فنی لوله بازکنی در پاسداران با داشتن سالها تجربه در زمینه لوله بازکنی و دانش کافی در زمینه لوله بازکنی در پاسداران ,تشخیص ترکیدگی و نشت یابی,حفر چاه فاضلاب,رفع گرفتگی توالت فرنگی در پاسداران,لوله بازکنی و باز کردن انواع لوله از۱تا۳۰اینچ بدون خرابی و بصورت 100% تضمینی اماده سرویس دهی به شما همشهریان عزیز میباشیم.

لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی پاسداران لوله بازکنی در پاسداران

از دلایل مهم گرفتگی لوله در پاسداران

از عامل های اصلی گرفتگی لوله در پاسداران ها تجمع چربی ها,خس وخاشاک میوه ها,و لجن فاضلابی در مسیر لوله ها که اغلب به صورت سیفون و یا 90 درجه و در محل تبدیل لوله و یا سه راهی اتفاق می افتد.حال باید چکار کنیم و چگونه گرفتگی لوله توالت واشپزخانه را بر طرف کنیم؟! در این مواقع به سراغ لوله بازکن های شیمیایی و یا لوله بازکنی در پاسداران و رفع گرفتگی توالت فرنگی که به صورت حرفه ای با دستگاه های ژنراتور و یا پمپ باد انجام میگیرد.برای مشاوره و رفع مشکلتان با ما تماس بگیرد.لوله بازکنی در پاسداران

تاریخچه محله پاسداران

پاسداران در گذشته روستایی به نام حصار رضا بیک بوده است. به دلیل آب‌وهوای خوب، ناصرالدین در این روستا قصر بزرگی داشت و پس از مدتی، به‌قصد ارتباط با قصر صاحبقرانیه، خیابان سلطنت آباد را در آنجا ساخت. نام این خیابان، پس از انقلاب ۵۷ به خیابان پاسداران تغییر کرد.

از بخش‌های مهم محله پاسداران می‌توان به ضرابخانه اشاره کرد. ضرابخانه از قدیمی‌ترین روستاهای اطراف تهران بوده است. دلیل نام‌گذاری آن به ضرابخانه، دایر شدن کارخانه ضرب سکه در دوران ناصرالدین‌شاه در این محل بوده است.

لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی در پاسداران

۵ دلیل برای محبوبیت محله پاسداران برای زندگی

زندگی در هر محله‌ای با مزایا و معایبی همراه است. برجسته کردن مزایای هر محله، اصلی‌ترین عامل در انتخاب آن محله برای سکونت است. محله پاسداران نیز از این قاعده مستثنی نیست و زندگی در این محله با مزایایی همراه است. ازجمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آب‌وهوای بسیار عالی

پاسداران یکی از محله‌های دنج و خوش آب‌وهوای تهران است. این محله خصوصیت آب‌وهوایی ۴ فصل سال را دارا می‌باشد؛ به‌طوری‌که در بعضی از روزهایش می‌توان آب‌وهوای سه یا چهارفصل سال را مشاهده کرد.

دسترسی راحت به امکانات

پاسداران به دلیل نزدیکی به بسیاری از بزرگراه‌ها ازجمله صدر و صیاد شیرازی، دسترسی خوبی به دیگر نقاط دارد. این امکانات در برخی از خیابان‌های پاسداران نسبت به خیابان‌های دیگر بیشتر است.

در خیابان پاسداران رستوران‌های زیادی به چشم می‌خورد و اکثر برندهای مشهور آنجا شعبه دارند. محله پاسداران به کاخ‌موزه نیاوران و عمارت تاریخی ضرابخانه نیز نزدیک است.

لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی در پاسداران

وجود خانه‌های با متراژ بالا

خانه‌های پاسداران اکثراً متراژ بالا و بسیار دل‌باز هستند. البته باید گفت که خرید چنین خانه‌هایی برای هر فردی ممکن نیست، زیرا برحسب متراژ، قیمت نیز تغییر می‌کند.

امکان انتخاب مسکن بر اساس هر سلیقه‌ای

خانه‌های پاسداران دارای امکانات کاربردی زیاد و مدرن هستند. در اکثر خانه‌های پاسداران چه ویلایی و چه آپارتمانی جکوزی، روف گاردن، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی به‌روز، سونا و استخر دیده می‌شود.

کنار هم بودن بافت سنتی و مدرن

در پاسداران نیز همانند الهیه تهران، آپارتمان‌های لوکس در کنار خانه‌های ویلایی زیبا قرارگرفته‌اند که این مورد بر محبوبیت محله افزوده است.

خدمات لوله بازکنی در پاسداران در یک نگاه:

لوله بازکنی در پاسداران با دستگاه سه نظام و فنر فولادی و یا پمپ تراکم هوا بدون خرابی(اماده سرويس دهى كمتر از بيست دقيقه بدون تعطيلى شبانه روزى) در پاسداران

√ درآوردن اشیاء گران قیمت از داخل لوله سیفون

تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری با پمپ لجن کش

√ تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم(تشخيص تركيدگى لوله آب و فاضلاب با بهترين دستگاه ديجيتالى آلمانی و در صورت تمايل مشترى ان را تعمير كرده و با ضمانت تحويل داده ميشود)لوله بازکنی در پاسداران

√ رفع بوی بد فاضلاب (رفع بوى بد فاضلاب با ضمانت كامل انجام مي شود)

√ حفر چاه فاضلاب ( آب,ارت,مجرا و …)

√ لایروبی چاه و کفتراشی چاه با نیروی انسانی با تمام تجهیزات و بیمه اشخاص

√ تعمیر چاه ریزشی و تبدیل ان به چاه نو

√ طوقه چینی وکول گذاری چاه کهنه و نو

√ لوله کشی کلی و جزئی (سرد و گرم و فاضلاب)

لوله بازکنی در پاسداران و تخلیه چاه با کادر مجرب و مجهز به انواع دستگاهای لوله بازکنی در پاسداران پیشرفته جهت تشخیص گرفتگی لوله و لوله بازکنی در پاسداران و کلیه مناطق مختلف تهران در کمتر از نیم ساعت اماده سرویس دهی هستیم.

لوله بازكنى در پاسداران

با استفاده از دستگاه هاى لوله بازكنى در پاسداران تراكم هوا و فنرهاى معمولى و فولادى براى بازكردن لوله هاى فاضلاب.براى باز كردن لوله هاى سخت و سيمانى كه با فنر فولادى باز نميشود از دستگاه تراكم هوا استفاده ميكنيم.

 

چند نكته مهم هنگام گرفتگى لوله در پاسداران

هيچ گاه در لوله هاى چدنى و يا سيمانى براى باز كردن از اسيد استفاده نكنيم زيرا اسيد باعث ميشود كه لوله از قسمتى كه به هم اتصال داده شده اند اب بندى ان به هم خورده و هزينه شما چند برابر ميشود.

براى باز كردن لوله توالت فرنگى بايد با دقت اين كار انجام شود چون سهل انگارى باعث ميشود كه ضرباتى كه فنر وارد ميكند احتمال شكستن كاسه زياد ميباشد.

استفاده از دستگاه سه نظام در لوله بازکنی پاسداران

استفاده از این دستگاه لوله بازکنی در پاسداران به دلایلی از قبیل ضخامت فنر درسایزهای مختلف,طول فنر وداشتن سره الماسی وفولادی وبرد متفاوت ان وعدم خسارت وکثافت کاری به لوله وسیفون وهمچنین در جرمگیری وچربی زدایی لوله کاربرد بهتر وبیشتری دارد.استفاده از این دستگاه وفنر لوله بازکنی در پاسداران باعث لایه برداری وجرم زدایی لوله وچربی گیری ودفع مواد زاید از قبیل مو ولجن ورسوب گیری لوله ها می شود.وتا مدتی باعث عدم گرفتگی لوله ونیاز به لوله بازکنی  در پاسداران را بر طرف می کند.از موادی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب وسیفون توالت وپارکینگ و یا پشت بام می شود سیمان,گچ و یا دیگر مصالح ساختمانی در هنگام نوسازی ویا تعمیرات ساختمان می باشد.در این مواقع تنها دو روش برای لوله بازکنی و چاه بازکنی وجود دارد اول تراشیدن سیفون توسط فنر فولادی والماسی ودوم انجام اصلاحات در سیستم لوله کشی فاضلاب و توالت تعویض سیفون می باشد.رفع گرفتگی و لوله بازکنی در پاسداران و چاه توالت و لوله پشت بام در هنگام تجمع قیر در لوله وسیفون:در هنگام ایزوگام و یا قیرگونی کردن کف سرویس بهداشتی ویا پشت بام به دلیل عدم رعایت اصول فنی مقداری قیر ذوب شده به درون لوله وسیفون رفته وباعث گرفتگی لوله می شود.در این مواقع با ریختن مقداری مواد حلال مانند نفت ویا اسید ضعیف به درون لوله وفنر زنی همزمان باعث حل شدن قیر شده وبا ریختن مقداری اب قیر به درون چاه توالت رفته وباعث باز شدن لوله میشود.

لوله بازکنی اجدانیه

تخلیه چاه قیطریه

لوله بازکنی هروی

لوله بازکنی سهروردی

تخلیه چاه تجریش

تخلیه چاه شریعتی

تخلیه چاه دروس

لوله بازکنی ایت الله کاشانی

لوله بازکنی دروس

لوله بازکنی نیرو هوایی

لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی شمیران نو

لوله بازکنی گیشا

تخلیه چاه شهران

تخلیه چاه نارمک

لوله بازکنی فردوسی

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : دسامبر 18, 2018 ساعت : 12:48 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *