لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی قلهک تلاش می کند تا خدمات بهتر در ضمینه لوله بازکنی قلهک با هزینه مناسبتر در خدمت مشتریان عزیز تهرانی باشیم.

لوله بازکنی قلهک +تخلیه چاه قلهک+لوله بازکنی در قلهک+تخلیه چاه در قلهک+رفع گرفتگی توالت فرنگی در قلهک

شماره تماس جهت مشاوره: 7333060-0912

لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی قلهک فوری + لوله بازکنی شبانه روزی، شماره تلفن لوله بازکنی
تخلیه چاه و لوله بازکنی قلهک شماره تلفن
لوله بازکنی قلهک شماره تلفن لوله بازکن
لوله بازکنی شبانه روزی قلهک
لوله بازکنی قلهک و اموری که ما انجام میدهیم:
تخلیه چاه باتانکر بزرگ
برطرف کردن نم
تراش دیواره چاه برای احیای منفذهای جذبی آب چاه توسط مقنی
تعمیرات و اجرای لوله کشی موتورخانه، پکیج شوفاژ، نصب و تعمیرات
اجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام، دستشویی و سقف ساختمان
لایروبی و ته زنی چاه
پیدا کردن چکه لوله آب
از بین بردن و رفع بوی بد فاضلاب توالت ساختمان
رفع بوی گند فاضلاب
باز کردن گرفتگی چاه لایروبی رفع گرفتگی چاه توالت حفر چاه فاضلاب
لوله بازکنی با فنر
رفع گرفتگی لوله فاضلاب
انجام سریع کار با اکیپ مجرب و مجهز – انجام لوله کشی کل آپارتمان در اسرع وقت
رفع نم و بوی بد ساختمان بدون کندکاری
تعمیرات و اجرا انواع لوله کشی ساختمان
لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی انسانی مجرب
بازکردن لوله فاضلاب
لوله بازکنی و تخلیه چاه قلهک با سیستم رضایت سنجی
تخلیه چاه
رفع گرفتگی سیفون و کف شور ساختمان
لوله بازکنی شمال غرب تهران شبانه روزی
تشخیص ترکیدگی حتی از روی کاشی و موزاییک – شکاف محل مربوطه و تعمیر ترکیدگی و انجام امور بنایی مربوطه و……

لوله بازکنی قلهک

روش کار با دستگاه لوله بازکنی چگونه است؟

برای شروع لوله بازکنی قلهک با دستگاه لوله بازکنی اول باید دستگاه لوله بازکنی را به برق متصل کرد. سپس سر فنر مورد نظر را به سر فنر دستگاه لوله بازکنی وصل می‌کنیم و بعد فنر دستگاه لوله بازکنی را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله بازکنی قرار گرفته است خارج کرده و وارد لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است می‌کنیم. آنقدر فنر را داخل لوله فاضلاب وارد می‌کنیم که سر فنر دستگاه لوله بازکنی به محل گرفتگی لوله فاضلاب برسد. سپس کلید «روشن» لوله بازکنی را فشار می‌دهید تا موتور لوله بازکنی شروع به حرکت کند. حالا فنر لوله بازکنی گرفتگی‌های درون لوله را باز می‌کند.

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

اگر قصد استفاده از لوله بازکنی های شیمیایی را ندارید، گاهی یک لوله بازکنی دستی بهتر از هر لوله بازکنی شیمیایی دیگری عمل می‌کند.

لوله بازکنی دستی
برای ایجاد چسبندگی بیشتر و قوی‌ تر عمل کردن چاه بازکنی، دور تا دور لبه پلاستیکی بخشی را که قرار است به سینک بچسبد، پارافین بمالید. قسمت پلاستیکی لوله بازکنی قلهک را طوری که آب نتواند به زیر این کلاهک نفوذ کند روی چاهک قرار دهید و مقداری آب در سینک بریزید…

لوله بازکنی های شیمیایی
لوله بازکنی های شیمیایی محلول‌های بسیار موثری است که با ریختن آن در چاهک گرفتگی لوله بسیار سریع و آسان از بین می‌رود و مجرای لوله بازکنیمی‌شود. اگر همیشه محلول را داخل چاهک می‌ریزید و آن را به حال خود‌‌ رها می‌کنید باید بدانید مرتکب اشتباه بزرگی می‌شوید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی در قلهک
ساختار کاسه توالت فرنگی به شکلی است که شترگلویی یا سیفون ک S مانند است درون خود کاسه تعبیه شده تا از نشت گازهای درون چاه به میحط دستشویی جلوگیری کند ولی همین امر موجب گرفتگی در کاسه توالت فرنگی میشود .

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

اولین مرحله و میشود گفت مهمترین مرحله جهت باز کردن انسداد فرنگی تشخیص محل گرفتگی است

رفع گرفتگی توالت فرنگی در قلهک

رفع گرفتگی توالت فرنگی در قلهک

رفع گرفتگی توالت فرنگی قلهک
قسمت اول : گرفتگی توالت فرنگی در شتر گلویی خود کاسه توالت . در این حالت به هیچ وجه از فنر لوله بازکنی قلهک نباید استفاده کرد چون اولا موجب خراشیدگی لعاب درون کاسه میگردد دوما اگر کمی بدشانس باشیم بخش داخلی کاسه توالت سکشته و کاسه خراب خواهد شد.

رفع گرفتگی توالت فرنگی
وجود جسم خارجی درون سیفون ، رسوب گرفتگی لوله فاضلاب

سرویسکاران ما ابتدا با روش مکش اقدام به باز کردن کاسه می کنند و اگر با این روش موفق به باز کردن گرفتگی نشدن آن زمان با فنر های باریک و مخصوص با احتیاط زیاد کاسه را فنر می زنند.

بعضی مواقع برای سرویسکاران ما پیش آمده که روش مکش و فنر زنی مکش لازم را برای کاسه ایجاد نمیکند و بعد از برداشتن کاسه شی بزرگی را از کاسه بیرون کشیدن و مشکل حل شد.

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

تاریخچه قلهک

قلهک که به معنای قلعه کوچک است، در گذشته روستایی بوده که از آب‌وهوای بسیار مطبوعی برخوردار بوده است و باغداری و کشاورزی در آنجا بسیار رونق داشته است. در این محله چندین رشته قنات وجود داشته که برخی از آن‌ها هنوز هم جاری هستند.

محمدشاه تمامی زمین‌های قلهک را به بریتانیا واگذار کرد و بریتانیایی‌ها تغییرات زیادی در قلهک انجام داده و خانه‌هایی را جهت زندگی کارمندان خود و همچنین باغ سفارت تابستانی را برای استراحت در آنجا بنا نهادند. بریتانیایی‌ها تا دوران پادشاهی رضاشاه مالکیت قلهک را در اختیار داشتند، اما پس از عزل رضاشاه، زمینه‌ای قلهک به تهران واگذار شد و فقط باغ سفارت برای بریتانیایی‌ها باقی ماند.

جاهای دیدنی قلهک

از جاهای دیدنی قلهک می‌توان به باغ قلهک اشاره کرد که گورستان متفقین را در دل خود جای‌داده است:

باغ قلهک

محله قلهک به دلیل قرار گرفتن باغ قلهک در این منطقه، بسیار موردتوجه است. در باغ قلهک که اقامتگاه تابستانی سفارت انگلیس بوده است جشن‌ها و جلسات بسیاری برگزار می‌شده که تأثیر زیادی بر تاریخ ایران داشته است.

یکی از قنات‌های قلهک در این باغ واقع‌شده است که آب این قنات همچنان جاری است. در قسمت شمالی باغ قلهک، مرکز فرهنگی آموزشی بریتانیا قرارگرفته است.

گورستان متفقین

گورستان متفقین یکی از گورستان‌های تاریخی تهران است که در باغ قلهک قرارگرفته است. در این قبرستان برخی از افراد دولت انگلیس هم دفن هستند، ازاین‌رو گورستان دولت نیز نامیده می‌شود.

این گورستان در زمینی چمن‌کاری شده با گل‌هایی رنگارنگ به مساحت ۳ هزار متر واقع‌شده است. در گورستان متفقین بیشتر از ۵۰۰ سنگ‌قبر وجود دارد. هرساله در روز ششم ژوئن، سفیرهای کشورهای مربوطه (بیش از ۲۰ سفارت‌خانه)، مراسم یادبودی را در این گورستان برگزار می‌کنند.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی
تنظیم سیفون ( فلاشتانک) کاسه توالت می تواند تا حد بسیار زیادی از گرفتگی جلوگیری نماید. اگر مخزن آب به حد کافی پر نگردد فشار حاصله از آب حین زدن سیفون قادر به رد کردن و بردن تفاله ها نخواهد بود و اگر بیش از حد آب پر شود توالت فرنگی آب ساختمان را هدر داده و مصرف آب ساختمان را بالا برده و باعث پر شدن چاه فاضلاب خواهد بود.

علت بوی بد فاضلاب و راه های از بین بردن آن

رفع بوی بد فاضلاب در قلهک

رفع بوی بد فاضلاب در قلهک

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلات هر خونه ای هست که حتی بعد از تمیز کردن دستشویی بازهم بوی بد اون ازبین نمیره. در اینجا توضیح میدیم علت بوی بد چاه چیه و چطور میتونیم بوی بد رو از بین ببریم.

علت بوی بد فاضلاب در قلهک
بوی بد فاضلاب نشون دهنده نشت گاز فاضلاب هست و میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که در اینجا به اصلی ترین دلایل اون میپردازیم:

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

سیفون توالت در قلهک
در اولین مرحله برای پیدا کردن علت بوی بد فاضلاب در قلهک باید سیفون توالت رو بررسی کنیم. از جمله کارهایی که برای جلوگیری از بلند شدن گاز فضلاب یا هیدروژن سولفید در سیستم لوله کشی ساختمان انجام میدن گذاشتن سیفون در لوله ها هست.

لوله بازکنی قلهک

پر شدن چاه فاضلاب در قلهک
اگه چاه فاضلاب پر بشه بدیهی هست که بوی بد فاضلاب در فضا میپیچه که در این صورت باید فورا به شرکت های تخلیه چاه زنگ بزنین.

تشخیص ترکیدگی لوله در قلهک

تشخیص ترکیدگی لوله در قلهک

از دلایل بوی بد فاضلاب میتونیم به ترکیدگی لوله فاضلاب و نشت فاضلاب به دیوار های اطراف اشاره کنیم. ترکیدگی معمولا به دلیل فرسوده بودن لوله فاضلاب یا پر شدن اون هست. اگه لوله ترکیده باشه باید به سرعت مشکل رو برطرف کنیم چون در غیر اینصورت باعث نشست ساختمون میشه.

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

راه های از بین بردن بوی بد فاضلاب
برای رفع بوی بد فاضلاب میتونیم در سیفون (شترگلو) آب بریزیم تا آب اون عوض بشه اگه این راه جواب نداد میتونین از راه های زیر که بدون استفاده از مواد شیمیایی است و توی هر خونه پیدا میشه استفاده کرد.

لوله بازکنی قلهک + لوله بازکنی قلهک

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : دسامبر 22, 2017 ساعت : 11:00 ق.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *