لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه – لوله بازکنی قیطریهلوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه با دستگاه ژنراتور و فنر و یا پمپ تراکم هوا و آب بدون خرابی در لوله بازکنی

√_تخلیه چاه در  با تانکر 12000 و 6000 لیتری با پمپ لجن کش

√_حفاری انواع چاه ( آب , ارت , فاضلاب , مجرا و … ) لوله بازکنی

√_لایروبی وکفتراشی چاه با نیروی انسانی و کادر مجرب لوله بازکنی

√_طوقه چینی وکول گذاری چاه لوله بازکنی

√_بازدید چاه فاضلاب و آب لوله بازکنی

√_تعمیر چاه ریزشی لوله بازکنی

√_دراوردن اشیاء از داخل سیفون لوله بازکنی

√_لوله کشی کلی و جزئی (سرد و گرم و فاضلاب) لوله بازکنی

√_تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم لوله بازکنی

لوله بازکنی لوله بازکنی قیطریه

آماده همکاری با پیمانکاران ساختمانی و  لوله بازکنی  ارائه خدمات ترمیم در زمینه تاسیسات و بنایی بدون واسطه درخدمت کارفرمایان گرامی در تمامی نقاط تهران می باشد .

لوله بازکنی قیطریه – لوله بازکنی قیطریه

با کادر مجرب و مجهز به انواع دستگاهای لوله بازکنی پیشرفته جهت تشخیص گرفتگی لوله و لوله بازکنی در تخلیه چاه و مناطق مختلف تخلیه چاه در کمتر از نیم ساعت

لوله بازکنی قیطریه – لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی با یک تماس در کمتر از نیم ساعت در محل

– لوله بازکنی توالت،لوله بازکنی آشپزخانه و لوله بازکنی حمام

– رفع گرفتگی لوله پشت بام،لوله لباسشویی و فاضلاب شهری

– بازکردن لوله های سیمانی،لوله های چدنی،لوله های پلیکا،لوله های مسی،لوله های پلیتن با فنر لوله بازکن

– انشعاب فاضلاب شهری تخلیه چاه با لوله بازکنیفاده از لوله کش های لوله بازکنی شبانه روزیه و ماهر

لوله بازکنی قیطریه – لوله بازکنی قیطریه

– تشخیص ترکیدگی لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران
لوله بازکنی و تخلیه چاه لوله کشی ساختمان رفع گرفتگی لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی در بدون خرابکاری و با ضمانت لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و مکش لوله بازکنی با فنر فولادی کاملا بدون تخریب
حفر چاه نو در کمترین زمان و قیمت مناسب  باز و بست درب چاه قدیمی  تشخیص ترکیدگی لوله و نم  لوله کشی سرد و گرم  . لوله کشی فاضلاب .لوله کشی شوفاژ طوقه چینی چاه و کول گذاری
لایروبی و ته زنی چاه ترمیم چاه قدیمی
رفع بوی بد فاضلاب و توالت رفع نم حمام و آشپزخانه رفع نم و بوی توالت تعمیرات و تغییرات ساختمان با لوله بازکنی ادکارمجرب و با تجربه در هرجای تخلیه چاه با گروهای کاری مجرب و کارازموده اماده به کار حضور در محل نیم ساعت

تاریخچه محله قیطریه

محله قیطریه از محله‌های مشهور منطقه 1 تهران است که در میان مرفه‌نشینان طرفداران زیادی دارد. دلیل این محبوبیت نیز وجود باغ‌های سرسبز این منطقه در قالب پارک قیطریه است. پارکی که نه تنها مردم خود این محله، بلکه مردم اکثر نقاط تهران برای لذت بردن از طبیعت به آن مراجعه می‌کنند.
قیطریه نیز مانند دیگر محله‌های مرفه‌نشین منطقه یک تهران پر شده از ساختمان‌های بلند و مغازه‌ها و رستوران‌های لوکس. که البته این سازه‌های مدرن و زیبا به زیبایی هرچه بیشتر خیابان‌های این محله در شب کمک زیادی می‌کنند.

اکثر خیابان‌های شمال تهران، در گذشته متعلق به زمین‌های روستای شمیرانات بودند. روستایی با باغ‌های بسیار سرسبز و آباد که در قرن‌های گذشته ییلاق بسیاری از شاهان ایران بوده است. قیطریه نیز از این قاعده مستثنی نیست. منطقه قیطریه که در ابتدا ده کوچکی در شمیرانات بود، به دلیل داشتن گونه‌های مختلف جانوری در زمان قاجار به عنوان شکارگاه نیز استفاده می‌شد. رفته رفته با تبدیل شدن این منطقه به ییلاق مورد علاقه شاهان قاجار، باغ‌های اطراف آن نیز توسط بزرگان قاجار از مالکان قبلی‌اش خریداری شد و بخشی از آن تبدیل به راه‌های هموار و خانه‌های اشرافی شد.

گفته می‌شود تا قبل از رونق گرفتن قیطریه، این ده کوچک تنها 50 نفر سکنه داشت. اما پس از توجه فراوان اشرافیان به این منطقه، مهاجرت به آن برای زندگی نیز افزایش یافت. برخی معتقدند قیطریه، آبادی و رونق کنونی خود را مدیون خانواده‌های بروجردی مهاجرت کرده به این منطقه است. با این حال پس از دوران قاجار، در دوران پهلوی نیز قیطریه هم‎چنان مورد توجه بود و سازه‌های مهمی از جمله پارک بزرگ قیطریه در این دوره در آن ساخته شد. هم اکنون نیز این محله از محله‌های پر رونق و مرفه نشین تهران با صدها هزار نفر سکنه است.

راه‌های دسترسی به قیطریه

خیابان قیطریه در منطقه 1 از نظر جغرافیایی کمی پایین‌تر از محله‌های نیاوران و فرمانیه قرار دارد. این محله از شمال به بولوار صبا و اندرزگو، از جنوب به بولوار کاوه و بزرگراه صدرا، از شرق به بولوار قیطریه و منطقه چیذر و از غرب نیز به خیابان شریعتی راه دارد. خوشبختانه به دلیل دو طرفه بودن تمام بزرگراه‌ها و خیابان‌های اطراف قیطریه شما به راحتی می‌توانید از هر 4 جهت به این منطقه دسترسی داشته باشید.
اگر با خودرو شخصی هستید، می‌توانید از خیابان گل نبی وارد خیابان شریعتی شده و مسیر مستقیم تا رسیدن به سینما جوان (پس از بزرگراه صدر) را ادامه دهید. از خیابان‌های اطراف این سینما می‌توانید وارد محله قیطریه شوید. علاوه بر این، بزرگراه صدر نیز مستقیماً شما را وارد بولوار قیطریه می‌کند. شما از این بولوار به سایر بولوارهای اصلی قیطریه مانند کاوه و صبا دسترسی خواهید داشت.
برای دسترسی به قیطریه از محله‌های شمالی‌تر مانند فرمانیه، کامرانیه و نیاوران، بولوار اندرزگو بهترین انتخاب است. زیرا تمام این خیابان‌ها به این بولوار دسترسی دارند و این بولوار نیز مستقیماً شما را وارد صبا، کاوه و یا قیطریه می‌کند.
برای دسترسی با مترو نیز می‌توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کنید و در ایستگاه مترو قیطریه واقع در خیابان شریعتی پیاده شوید. برای استفاده از اتوبوس، خط تندروی 106 پایانه شهید افشار – پایانه لاله شما را به ابتدای بولوار قیطریه می‌رساند. از طریق خط اتوبوس خیابان شریعتی نیز می‌توانید در ایستگاه سهیل پیاده شده و وارد قیطریه شوید.

لوله بازکنی قیطریه – لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه نقشه را ببینید :

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : نوامبر 5, 2018 ساعت : 9:28 ب.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *