لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه مجیدیه

تخلیه چاه مجیدیه

تخلیه چاه مجیدیه

تخلیه چاه مجیدیه

تخلیه چاه مجیدیه

تخلیه چاه مجیدیه در 24 ساعته شبانه روز و با تجهیزات کامل و برتر توسط تیم مرکز خدماتی بداغی انجام می شود، تخلیه چاه مجیدیه در شمال شرق تهران را از ما بخواهید.

در بخش تاسیسات ساختمان ها پس از گذر زمان ما و استفاده مشترکین شاهد به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل : بوی بد فاضلاب، پر شدن چاه فاضلاب، مسدود شدن لوله ها و مجرا های فاضلاب و … می باشیم .

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

تیم خدمات فنی ما متشکل از پرسنل دارای تجربه و دانش فنی همواره آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در شرایط ضروری می باشد و در صادقیه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت با بهره گیری از دستگاه فنرزن و سایر متد ، تخلیه چاه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پمپ های لجن کش قدرتمند ، رفع بوی بد فاضلاب که عمدتا در ساختمان های با قدمت بیش از ۱۰ سال به وجود می آید

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

رفع گرفتگی توالت فرنگی که به دلیل ساختار پیچیده آن تخصصی می باشد ، و در نهایت حفر چاه با انواع دهانه به منظور استفاده های گوناگون ، لایروبی کامل سیستم فاضلاب و … از جمله خدماتی است که تیم فنی ما در اختیار مشترکین خود قرار می دهد .

ارائه خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب:

√_لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر و یا پمپ تراکم هوا و آب بدون خرابی

√_تخلیه چاه با تانکر ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری با پمپ لجن کش

√_حفاری انواع چاه ( آب , ارت , فاضلاب , مجرا و … )

√_لایروبی وکفتراشی چاه با نیروی انسانی و کادر مجرب

√_طوقه چینی وکول گذاری چاه

√_بازدید چاه فاضلاب و آب

√_تعمیر چاه ریزشی

√_دراوردن اشیاء از داخل سیفون

√_لوله کشی کلی و جزئی (سرد و گرم و فاضلاب)

√_تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

آماده همکاری با پیمانکاران ساختمانی و ارائه خدمات ترمیم در زمینه تاسیسات و بنایی بدون واسطه درخدمت کارفرمایان گرامی در تمامی نقاط مجیدیه می باشد .


لوله بازکنی و تخلیه چاه, تخلیه چاه در مجیدیه, حفر چاه در مجیدیه,لوله بازکنی مجیدیه,تخلیه چاه,شماره تخلیه چاه در مجیدیه,لوله بازکنی,تخلیه چاه,حفر چاه,لایروبی و کفتراشی چاه,لوله کشی,تشخیص ترکیدگی لوله,رفع نم,لوله بازکنی شمال مجیدیه,تخلیه شمال مجیدیه ,حفاری چاه شمال مجیدیه,شماره چاه

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

بازکنی,تخلیه چاه شهرک غرب,لوله بازکنی قلهک در شریعتی,تخلیه چاه قلهک در شریعتی,لوله بازکنی و تخلیه چاه در محدوده شریعتی بصورت شبانه روزی و بدون رفع نم حمام و توالت  و آشپزخانه,تعطیلی در اسرع وقت شریعتی,لوله بازکنی شریعتی در شریعتی

پیشینه محله مجیدیه

محله مجیدیه از محله‌های قدیمی شمال شرقی تهران است که به دو قسمت مجیدیه شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. محدوده شهری محله مجیدیه از شمال به بزرگراه همت (زین‌الدین)، از شرق به خیابان کرمان ، از غرب به بزرگراه صیاد شمالی و از جنوب نیز به مسیل باختر محدود می‌شود.
از ویژگی‌های بارز این محله سکونت تعداد زیاد مسیحیان ارمنی در کنار مسلمانان در آرامش و مسالمت است. مراکز مهم آموزشی و مذهبی برای ارامنه این محله در کنار مراکز رفاهی برای سایر ساکنان این محله وجود دارد.
در مورد پیشینه محله مجیدیه باید بدانید که شاهزاده عبدالمجید میرزا معروف به عین الدوله، صدراعظم مظفرالدین‌ شاه یکی از ملاکان بزرگ مجیدیه بوده و به همین دلیل محله به نام او نام‌گذاری شده است. باغ‌های بسیاری در این محله وجود داشتند که طی سالیان گذشته تبدیل به خانه‌های مسکونی شده‌اند.

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

محله مجیدیه به مکانی مناسب برای تعمیرات خودرو تبدیل ‌شده است. همچنین مغازه‌های کالباس فروشی این محله از معروفیت خاصی برخوردارند.
رضا استاد حسن بنا که از مبارزان دوران انقلاب بود که در آن زمان راننده اتوبوس شرکت واحد بوده است. چند ماه مانده به انقلاب در یک درگیری خیابانی اتوبوس خود را بین مردم و نیروهای نظامی برای پناه گرفتن مردم قرار داد که توسط نیروی نظامی آن زمان به شهادت رسید. برای بزرگداشت این شهید بزرگوار خیابان مجیدیه پس از انقلاب به نام ایشان تغییر نام یافت.
در محله مجیدیه به دلیل قدمت کم آن از بناهای قدیمی و تاریخی خبری نیست و تعداد کمی که از زمان قاجار باقی‌مانده بود طی سالیان گذشته تخریب ‌شده‌اند.

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

محله مجیدیه (شمس‌آباد) از شمال با محله حسین‌آباد و مبارک‌آباد، از جنوب با منطقه ۸ شهرداری تهران، از طرف شرق با محله شمیران نو و محله کالاد و از طرف غرب با محله کاظم‌آباد همسایه است.
تا قبل از سال ۸۷ شمسی محله شمس‌آباد به‌ عنوان محله‌ای مستقل بود اما در این سال با تقسیمات جدید شهری جزئی از محله مجیدیه شده است.


لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و تخلیه چاه با کادر مجرب و مجهز به انواع دستگاهای لوله بازکنی پیشرفته جهت تشخیص گرفتگی لوله و لوله بازکنی در تخلیه چاه و مناطق مختلف تخلیه چاه در کمتر از نیم ساعت
لوله بازکنی با یک تماس در کمتر از نیم ساعت در محل
لوله بازکنی کرج با کادری مجهز و کارازموده تنها با یک تماس نیم ساعته در محل شما حاظر و آماده انجام خدمات لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با سنسورهای حساس بدون خرابکاری تشخیص لوله بازکنی وتخلیه چاه با دستگاه رفع نم و رطوبت تضمینی

تخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیهتخلیه چاه مجیدیه

– لوله بازکنی توالت، لوله بازکنی آشپزخانه و لوله بازکنی حمام

– رفع گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری

– بازکردن لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا، لوله های مسی، لوله های پلیتن با فنر لوله بازکن

– انشعاب فاضلاب شهری تخلیه چاه با لوله بازکنیفاده از لوله کش های لوله بازکنی شبانه روزیه و ماهر

– تشخیص ترکیدگیلوله بازکنی و تخلیه چاه
لوله بازکنی و تخلیه چاه لوله کشی ساختمان رفع گرفتگی لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی بدون خرابکاری و با ضمانت لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و مکش لوله بازکنی با فنر فولادی کاملا بدون تخریب
حفر چاه نو در کمترین زمان و قیمت مناسب  باز و بست درب چاه قدیمی  تشخیص ترکیدگی لوله و نم  لوله کشی سرد و گرم  . لوله کشی فاضلاب .لوله کشی شوفاژ طوقه چینی چاه و کول گذاری
لایروبی و ته زنی چاه ترمیم چاه قدیمی
رفع بوی بد فاضلاب و توالت رفع نم حمام و آشپزخانه رفع نم و بوی توالت تعمیرات و تغییرات ساختمان با لوله بازکنیادکارمجرب و با تجربه در هرجای تخلیه چاه با گروهای کاری مجرب و کارازموده اماده به کار حضور در محل نیم ساعت

لوله بازکنی و تخلیه چاه

شماره تماس با مدیریت:09127333060

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : دسامبر 13, 2017 ساعت : 7:43 ق.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *