لوله بازکنی تهران تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه نارمک

تخلیه چاه نارمک

تخلیه چاه نارمک در سریعترین زمان ممکن توسط تیم بداغی با تجهیزات کامل انجام می شود و تیم بداغی پاسخگوی تهرانی های عزیز میباشد.

 پس از گذر زمان و استفاده مشترکین و ساکنین آپارتمان ها و ساختمان ها ما شاهد به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل : بوی بد فاضلاب ویا پرشدن چاه فاضلاب هستیم که نیاز به رفع فوری و به موقع دارند

تخلیه چاه نارمک

تیم خدمات فنی ما متشکل از پرسنل دارای تجربه و دانش فنی همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در شرایط ضروری و ارائه خدمات  با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت با بهره گیری از دستگاه فنرزن و سایر متدها و تخلیه چاه نارمک هست.

تخلیه چاه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پمپ های لجن کش قدرتمند رفع بوی بد فاضلاب که عمدتا در ساختمان های با قدمت بیش از ۱۰ سال به وجود می آید توسط تیم ما انجام خواهد شد.

تخلیه چاه نارمکتخلیه چاه نارمکتخلیه چاه نارمک

رفع گرفتگی توالت فرنگی که به دلیل ساختار پیچیده آن تخصصی می باشد ، و در نهایت حفر چاه با انواع دهانه به منظور استفاده های گوناگون ، لایروبی کامل سیستم فاضلاب و … از جمله خدماتی است که تیم فنی ما در اختیار مشترکین خود قرار می دهد .

آشنایی با محله نارمک تهران

محله نارمک تهران که به محله صد میدان معروف است یکی از قدیمی ترین محله های تهران است  و در گذشته نام دهکده‌ای قدیمی و یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیری تهران، با حدود ۱۰۰نفر سکنه بوده است. حدود سال‌های ۱۳۲۰ بود که مردم برای زندگی به اراضی بایر شرق تهران روی آوردند؛ به دنبال خانه‌سازی‌های بی‌ضابطه، دولت اقدام به ساخت شهرکی در این منطقه کرد.

هسته مرکزی نارمک که نخستین تجربه شهرسازی مدرن بود در سال ۱۳۲۹ توسط دو طراح خارجی و با همکاری مهندسان ایرانی طراحی شد. در طرح اولیه ساخت نارمک، تعداد ۹۸ میدان کوچک و بزرگ به‌صورت فضای سبز شهری طراحی شد که هر یک شامل تعدادی بن‌بست و یک خیابان عبوری بودند. تقریباً از دهه ۳۰ تا دهه ۸۰ طول کشید تا بافت محله نارمک در تمام میادین کامل شود. این محله از شمال به خیابان فرجام از غرب به بزرگراه امام علی (ع) واز شرق به اتوبان باقری و از جنوب به تهران نو متصل میگردد.

جمعیت این محله بیش از ۳۰۰ هزار نفر و تعداد حدودی ۸۹هزار خانواده تخمین زده شده است، که با توجه به رشد جمعیت همچنان رو به افزایش است. خیابانهای مهم آن آیت، هنگام، رسالت، سمنگان، دردشت و فرجام هستند. نارمک دارای ۱۰۰ میدان سرسبز می باشد و میدان نبوت (هفت‌حوض) که بزرگترین میدان محله است در نارمک نقش مرکز محله و مرکز تجاری را ایفا می کند و از شمال وجنوب به خیابان آیت و از شرق و غرب به خیابان گلبرگ متصل میشود. پنج ایستگاه مترو (خط متروی فدک، گلبرگ، سرسبز، دانشگاه علم و صنعت، شهید باقری) و خطوط سریع اتوبوس امکان دسترسی ساکنین این محله را به نقاط مرکزی شهر فراهم می سازد.

تخلیه چاه نارمک یا در هرمنطقه دیگه ای در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی در حدود 30 دقیقه با حاضر شدن تیم ما در محل انجام خواهد گرفت و دغدقه مشترکین به حداقل خواهد رسید.

تخلیه چاه نارمک توسط تیم ما با تجهیزات بروز و موثر به سرعت صورت خواهد گرفت و در کوتاه ترین زمان ممکن این کار به اتمام میرسد و با کیفیت بالایی این کار انجام و ضمانت خواهد شد.

اعتماد شما کاربران گرامی افتخار ماست و دلگرمی حضور شما در این ده سال به ما امید ادامه فعالیت و پیشرفت روز افزون داده است و خواهد داد امید به اینکه تمام مشترکین ما همیشه همانند قبل از کار ما رضایت کافی را داشته باشند

دسته :

لوله بازکنی

برچسب ها :

تاریخ : فوریه 15, 2019 ساعت : 12:11 ق.ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *